2012

Avermu v roce 2012 založili 3 studenti VŠ a nadšenci do IT. Od začátku jsme se orientovali na podnikové informační systémy a i s pomocí malého exteního kapitálu jsme začali s vývojem nástroje pro správu virtutálních kanceláří a také aplikací pro řízení pracovního týmu (úsměvné foto vpravo je z televizního pořadu ČT Den D., kde jsme se tehdy pokoušeli získat externí kapitál a investory).

V pořadu Den D. v roce 2012
Averma v roce 2016

2016

Kolem roku 2016 se Averma přeorientovali hlavně na oblast kolem cloudového ekosystému Google (tzv. Google Cloud Platform) a podnikových aplikací Google (známé jako Google Apps, později G-Suite, nyní Google Workspace). Už v roce 2016 (kdy cloudové technologie byli v reálném české provozu stále spíš výjimkou), jsme tak uměli pro zákazníky na míru vyvinout, tzv .”serverless” informační systém, který  fungoval výhradně v Google cloudu.

Současnost

V současnosti pomáháme firmám zejména odbornými konzultacemi k implementacím ERP, CRM a dalších systémů a software (i 3. stran),  projektovému řízení v oblasti IT, implementaci technologií Google pro firmy, zakázkovému vývoji cloudových informačních systému a cloudových podnikových aplikací.

Jako malá mimopražská firma můžeme nabídnout konkurenční výhodu hlavně v osobní přístupu, “out-of-the-box” myšlení, nižších nákladech a velké flexibilitě.

Kontaktní formulář