Podnikový informační systém AVIS

AVIS je naše platforma pro akceleraci vývoje podnikových informačních systémů a aplikací.

AVIS je plně cloudové řešení (pro jeho běh nepotřebuje vůbec žádný hardware ani vlastní IT specialisty), běžící na nejmodernější infrastruktuře Google Cloud Platform a ověřené více než 5 lety produktivního provozu. Obsahuje moduly, které si můžete představit jako “krabice” s obecnou funkcionalitou, které dle vašich potřeb spojíme vhodně dohromady nebo upravíme a ušetříme tak hromadu práce. AVIS navíc roste s Vaším byznysem – navýšení výpočetních kapacit je díky cloudu doslova na pár kliknutí.

High-level desing AVIS

Co jeho moduly umí? V jeho databázi můžete spravovat obchodní partnery, příchozí i odchozí faktury (s párováním na bankovní platby), smlouvy, poštu, produkty a další. Protože se nejedná o izolované řešení, nabízí moderní rozhraní pro integrace s dalšími systémy (v základu zvládne integrace např. na CRM,a účetní systémy, emailové i datové schránky a další).

Myslíte, že něco takového by se vám mohlo hodit? Spojte se s námi přes kontaktní formulář níže a my s Vámi rádi nezávazně zkonzultujeme, co AVIS může nabídnout Vám!

Kontaktní formulář