Malé a střední podniky často bojují s problémem, který pro ně představuje vysoké náklady za vývoj podnikového softwaru a jeho následnou správu. Přitom není nezbytně nutné programovat to, co již bylo několikrát naprogramováno a vynaložit tak více finančních prostředků. Řešením je podnikový software na míru, který využívá hotové platformy a je dále nastavován podle individuálních potřeb společnosti.

 

Klientovi je dodána sada integrovaných podnikových aplikací pokrývající většinu funkcí, které firmy očekávají od podnikového systému a jsou nastaveny na přání klienta. Specifické potřeby jsou vyřešeny vývojem na míru, ale díky hotové platformě je programování omezeno na nezbytné minimum. Náklady za provoz je možné ušetřit i díky přidaným službám k podnikovému softwaru. S implementací podnikového informačního systému totiž můžete pro svoji firmu kromě jiného získat kancelářský software pro vaše zaměstnance, možnost rychlého vytváření projektových webů, e-mailové schránky v požadovaném tvaru a samozřejmostí je možnost přístupu odkudkoliv skrze mobilní zařízení.

 

Výhody podnikového softwaru na hotové platformě

Podnikový informační systém na hotové platformě šetří čas i náklady spojené se správou IT infrastruktury. Za měsíční poplatek můžete získat dostatečný prostor pro vaše data, zajištění dostupnosti aplikací i nezbytné aktualizace. Nemusíte vlastnit servery ani zaměstnávat vlastní administrátory nebo se zabývat pravidelnou obnovou softwaru. Podnikový informační systém bude odpovídat přímo vašim požadavkům a nebudete se muset zabývat jeho údržbou. Ve výsledku je tak možné ušetřit část nákladů za vývoj podnikového softwaru a finálním přínosem je i snížení nákladů na provoz podnikového softwaru.