S Google aplikacemi do firmy získáte nejen profesionální e-mail. Součástí platformy je také online úložiště, možnost videokonferencí či sdíleného kalendáře. Všechny tyto nástroje jsou koncipovány tak, aby usnadnily týmovou spolupráci v jakékoliv firmě a usnadnily firemní procesy. Komunikace mezi kolegy se stává snadnější a přístupnou z jakéhokoliv místa. To vše koresponduje s vývojem dnešního pracovního prostředí, které se stává stále flexibilnějším a nezávislým na místě výkonu práce. Tvořit a sdílet dokumenty totiž nyní můžete z jakéhokoliv místa na světě, stačí mít k dispozici notebook, tablet nebo pouhý telefon.

Google aplikace usnadňují společnou práci

Díky sdílenému Disku můžete tvořit a upravovat hromadně dokumenty, odpadá tedy přeposílání příloh a slučování dokumentů. Sdílení a ukládání v cloudu je přehlednější a navíc bezpečně uložené.

Praktická je možnost videohovoru díky službě Hangouts. Videokonference se může účastnit až patnáct lidí a umožňuje takové vychytávky, jako je sdílení svojí obrazovky či předvedení prezentace. Se svými kolegy se tak můžete spojit bez ohledu na místo, kde se právě nacházejí.

Společnou práci usnadňuje také Google Kalendář, který lze sdílet, stejně jako možnost sdílet prezentace, dokumenty a tabulky. Díky těmto službám se každý pracovník dostane rychle k potřebným informacím a možnostem upravit společné dokumenty. Odpadá nadbytečná komunikace a přenos informací se usnadní, díky čemuž se mohou zaměstnanci soustředit více na samotnou práci.

Kontaktujte naše specialisty a přesvědčte se, že firemní Google aplikace usnadní práci i ve vaší firmě.